La georgepeicea@yahoo.com si unrealu@gmail.com va rog sa trimiteti modificarile.Deasemenea persoana desemnata cu foile de joc este Vasile... cu adresa ...
Nr.echipaCodCapitaniE-mail
1Tati BarTTBDragos Dumitrescu (c)terasaflorilor@yahoo.com
Eduard Demirianeddiedemirian@yahoo.com
2Smokin' AcesSMACristi Corbu (c)ccorbu@gmail.com
Daniela Comeaga (v)comeagad@yahoo.com
3Marty's on TNTMTNDaniel Cojocaru (c)unrealu@gmail.com
Radu Martau (v)marty6of7@gmail.com
4Bill's EyeBILCristi Cimpoca (c)redbullbest@yahoo.com
Oana Tapuoana.tapu@yahoo.com
5Band ApartBNDAndrei Calinciuc (c)bandapart.lnde@gmail.com
Daniel-Constantin Popescu(v)bandapart.lnde@gmail.com
6CLGCLGTanase Teddy (c)delfinutz2004@yahoo.com
Simion Larry (v)monoxxide2003@yahoo.com
7La SagetiLSAPuiu Alexandru(c)puiu_a_alexandru@yahoo.com
??? (v)???
8PescariiPSCCristi Catichi (c)ccatichi@yahoo.com
Lungu Catalin (v)lungucatalin@yahoo.com
9Cetatea BerarilorCEBVlad Popa (c)vlad84popa@yahoo.com
Dragos Zamfirdragos.zamfir@pepsico.com
10AmiciiAMCDragos Radulescu (c)ids.office@gmail.com
Nae Cecati (v)nae.cecati@gmail.com
1177SPSToma Andrei (c)tmandrei@yahoo.com
Iulian Danciu (v)iulianBibidanciu@yahoo.com
12Dreamers DRMMarius Rotaru(c)mariusrotaru@yahoo.com
Razvan Danescu (v)razvandanescu@yahoo.com
13Drink TeamDKTAdrian Enachioiuadryanec@yahoo.com
Catalin Stegarucatalinu30@yahoo.com
14AtipicATPIzabela Oprea (c)iza86me@yahoo.com
Lupu Alex (v)al3xlupu@yahoo.com
15Old BoysOLDVlad Raletchi(c)vlad.raletchi@gmail.com
Boja Lavinia (v)---
16Regina ClubREGSorin Biholar (c)regina.club@yahoo.com
Andrei Mitran (v)mitran0909@yahoo.com
17WNO 26WNOSorin Diamandi (c)sorin102@yahoo.com
Max Bedros (v)???
18100+SUTCristi Hurjui(c)cristi_hurjui@yahoo.com
Adrian Aldea (v)adiarian@yahoo.com
19Tallil AbibTABMircea Voiculet
Olteanu Razvanolteanurazvan@yahoo.com
20Darts VaderDTVAndrei Uleia(c)steaphanviktor@gmail.com
Alina Bria(v)alina.bria@yahoo.com
21Mad HouseMDHAndreea Constantinescu (c)dibacika@yahoo.com
Silvia Nedelcu(v)chymerre@yahoo.com